Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Sklep narciarski Aari Location Ski

Najem Luchon Superbagnères

INFORMACJE I REZERWACJE

+33 1 41 12 97 97

Od poniedziałku do piątku: w godz. od 9:00 do 18:00

 

Wypożyczalnia nart : Aari Location Ski

Twoja wypożyczalnia nart:
Luchon Superbagnères - Aari Location Ski
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Czy masz kod partnera?

Twój kod promocyjny zapewnia Ci uzyskanie dodatkowego rabatu za wypożyczenie nart w serwisie internetowym. 

Twój kod rabatowy został zarejestrowany.

Twój kod został zatwierdzony. Umożliwia Ci on skorzystanie z:

Terminy Wynajmu :

Kliknij na kalendarz celem wybrania pierwszego dnia pobytu na nartach
Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej od godziny 17-tej.

Masz rezerwację na noclegi w stacji Luchon Superbagnères, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Aari Location Ski doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Luchon Superbagnères.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Luchon Superbagnères! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Aari Location Ski. Personel wypożyczalni Aari Location Ski to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Aari Location Ski specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Luchon Superbagnères. Oferta wypożyczalni Aari Location Ski sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Aari Location Ski. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Aari Location Ski posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Aari Location Ski, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Luchon Superbagnères.

Adres:
1 Avenue Comet
31110 Luchon
Godziny:
Tydzień: 08:30 - 19:00
Weekend: 08:30 - 19:00
Używane języki:
EnglishEspagnolFrançais
Usługi:
Platna opieka nad dziecmi
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Godziny szczytowe:
8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja
Blizzard 2015 2
Atomic2016
Salomon
Bezpieczna płatność
Sposób płatności: payment