Wypożyczalnia nart : Balland Skis

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Rousses, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Balland Skis doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Rousses.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Rousses! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Balland Skis. Personel wypożyczalni Balland Skis to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Balland Skis specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Rousses. Oferta wypożyczalni Balland Skis sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Balland Skis. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Balland Skis posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Balland Skis, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Rousses.

Adres: 198, route de la Halle - Les Rousses 39220 Prémanon
Godziny: Tydzień: 09:00 - 19:00 Weekend: 09:00 - 19:00
Używane języki: Français

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja