Wypożyczalnia nart : Michaud Sports 1

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Gets, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Michaud Sports 1 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Gets.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Gets! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Michaud Sports 1. Personel wypożyczalni Michaud Sports 1 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Michaud Sports 1 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Gets. Oferta wypożyczalni Michaud Sports 1 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Michaud Sports 1. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Michaud Sports 1 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Michaud Sports 1, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Gets.

Adres: 471 rue du centre 74260 Les Gets
Godziny: Tydzień: 08:30 - 19:00 Weekend: 08:30 - 19:00
Używane języki: English Français
Usługi:
Przechowywanie bezplatne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja