Wypożyczalnia nart : Snow Cimes exclusiv. CGH

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Rosière / Eucherts, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Snow Cimes exclusiv. CGH doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Rosière / Eucherts.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Rosière / Eucherts! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Snow Cimes exclusiv. CGH. Personel wypożyczalni Snow Cimes exclusiv. CGH to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Snow Cimes exclusiv. CGH specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Rosière / Eucherts. Oferta wypożyczalni Snow Cimes exclusiv. CGH sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Snow Cimes exclusiv. CGH. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Snow Cimes exclusiv. CGH posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Snow Cimes exclusiv. CGH, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Rosière / Eucherts.

Adres: Résidence Les Cimes Blanches 73700 Montvalézan
Godziny: Tydzień: 08:30 - 18:00 Weekend: 08:30 - 19:30
Używane języki: Deutch English Espagnol Français Italiano Russian
Usługi:
Boot fitting
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja