Wypożyczalnia nart : Olympic Sports les Eucherts

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Rosière / Eucherts, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Olympic Sports les Eucherts doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Rosière / Eucherts.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Rosière / Eucherts! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Olympic Sports les Eucherts. Personel wypożyczalni Olympic Sports les Eucherts to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Olympic Sports les Eucherts specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Rosière / Eucherts. Oferta wypożyczalni Olympic Sports les Eucherts sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Olympic Sports les Eucherts. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Olympic Sports les Eucherts posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Olympic Sports les Eucherts, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Rosière / Eucherts.

Adres: Place des Eucherts 73700 La Rosière 1850
Godziny: Tydzień: 08:30 - 19:30 Weekend: 08:30 - 19:30
Używane języki: Deutch English Espagnol Français Italiano Russian
Usługi:
Bezplatna opieka nad dziecmi
Boot fitting
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Dostawa bezplatna

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja