Wypożyczalnia nart : Sport Huber

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Kappl, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Huber doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Kappl.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Kappl! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Huber. Personel wypożyczalni Sport Huber to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Huber specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Kappl. Oferta wypożyczalni Sport Huber sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Huber. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Huber posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Huber, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Kappl.

Adres: Höferau 372 A - 6555 Kappl
Godziny: Tydzień: 08:30 - 18:00 Weekend: 08:30 - 18:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:00 do 14:00
Używane języki: Deutch English
Usługi:
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja