Wypożyczalnia nart : Sport & Skischule Fankhauser

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hippach, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport & Skischule Fankhauser doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hippach.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hippach! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport & Skischule Fankhauser. Personel wypożyczalni Sport & Skischule Fankhauser to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport & Skischule Fankhauser specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hippach. Oferta wypożyczalni Sport & Skischule Fankhauser sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport & Skischule Fankhauser. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport & Skischule Fankhauser posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport & Skischule Fankhauser, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hippach.

Adres: Augasse 6 A - 6283 Hippach
Godziny: Tydzień: 08:30 - 17:30 Weekend: 08:30 - 17:30
Używane języki: Deutch English
Usługi:
Bezplatna opieka nad dziecmi
Boot fitting
Przechowywanie bezplatne
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja