Wypożyczalnia nart : Rabbitsport I Alpina

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hinterglemm, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Rabbitsport I Alpina doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hinterglemm.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hinterglemm! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Rabbitsport I Alpina. Personel wypożyczalni Rabbitsport I Alpina to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rabbitsport I Alpina specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hinterglemm. Oferta wypożyczalni Rabbitsport I Alpina sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Rabbitsport I Alpina. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Rabbitsport I Alpina posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Rabbitsport I Alpina, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hinterglemm.

Adres: Dorfstr. 178 5754 Hinterglemm
Godziny: Tydzień: 08:00 - 18:00 Weekend: 08:00 - 18:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:00 do 13:00
Używane języki: Deutch English Nederlands

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja