Wypożyczalnia nart : Moutain Fantasy AG

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Flims - Waldhaus, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Moutain Fantasy AG doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Flims - Waldhaus.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Flims - Waldhaus! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Moutain Fantasy AG. Personel wypożyczalni Moutain Fantasy AG to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Moutain Fantasy AG specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Flims - Waldhaus. Oferta wypożyczalni Moutain Fantasy AG sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Moutain Fantasy AG. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Moutain Fantasy AG posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Moutain Fantasy AG, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Flims - Waldhaus.

Adres: Flora Center 7018 Flims Waldhaus
Godziny: Tydzień: 09:00 - 18:30 Weekend: 09:00 - 17:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:00 do 14:00
Używane języki: Deutch English Italiano
Usługi:
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja