Wypożyczalnia nart : Skigarage Tenner

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Disentis, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skigarage Tenner doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Disentis.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Disentis! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skigarage Tenner. Personel wypożyczalni Skigarage Tenner to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skigarage Tenner specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Disentis. Oferta wypożyczalni Skigarage Tenner sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skigarage Tenner. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skigarage Tenner posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skigarage Tenner, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Disentis.

Adres: Via Alpsu 28 7180 Disentis/Mustér
Godziny: Tydzień: 08:00 - 18:00 Weekend: 08:00 - 17:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 11:30 do 14:30
Używane języki: Deutch English Français Italiano
Usługi:
Bezplatna opieka nad dziecmi
Warsztat naprawy
Dostawa bezplatna

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja