Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Wypożyczalnia nart Campitello - Val di Fassa

Sprzęt narciarski Campitello - Val di Fassa

INFORMACJE I REZERWACJE

+33 1 41 12 97 97

Od poniedziałku do piątku: w godz. od 9:00 do 18:00

 

Wypożyczalnia nart : Campitello - Val di Fassa

Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Czy masz kod partnera?

Twój kod promocyjny zapewnia Ci uzyskanie dodatkowego rabatu za wypożyczenie nart w serwisie internetowym. 

Twój kod rabatowy został zarejestrowany.

Twój kod został zatwierdzony. Umożliwia Ci on skorzystanie z:

Terminy Wynajmu :

Kliknij na kalendarz celem wybrania pierwszego dnia pobytu na nartach
Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej od godziny 17-tej.

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Campitello - Val di Fassa gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Campitello - Val di Fassa to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Campitello - Val di Fassa oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Campitello - Val di Fassa jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Campitello - Val di Fassa, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Campitello - Val di Fassa to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Campitello - Val di Fassa. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Campitello - Val di Fassa koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!


Informacje na temat pogody

Data ostatnich opadów śniegu: 26/04/2016
Wysokość ostatnich opadów śniegu: 10 cm
Średnia grubość zsiadłego śniegu w dolnej części tras narciarskich: --
Średnia grubość zsiadłego śniegu w górnej części tras narciarskich: --
Opis warunków śniegowych: Brak dostępnych raportów

sob 28 nie 29 pon 30 wto 31 śro 01 czw 02 pią 03
Przelotne opady deszczu i burze
4°    18°
Opady deszczu i burze
5°    13°
Przelotne opady deszczu i burze
3°    13°
Przelotne opady deszczu i burze
1°    12°
Ulewy
1°    15°
Niewielkie ulewy
2°    17°
Bezchmurnie / Słonecznie
2°    19°

Wysokość n.p.m.: Min.: -- - Maks.: --
Liczba tras narciarskich: --------
Liczba wyciągów narciarskich : 86
km tras przeznaczonych do narciarstwa zjazdowego: 222
km tras przeznaczonych do narciarstwa klasycznego: 48
Skibed Campitello - Val di Fassa
Blizzard 2015 2
Atomic2016
Salomon
Bezpieczna płatność
Sposób płatności: payment

Lider w wypożyczalni sprzętu narciarskiego

Jeżeli podobała Ci się stacja Campitello - Val di Fassa, spodobają Ci się nasze stacje w Europie

Alpe d'Huez, Arc 1800, Arc 2000, Avoriaz, Belle Plagne, Chamonix, Courchevel 1850, Flaine, Les Deux Alpes, Meribel Centre, Meribel Mottaret, Morzine, Tignes, Val d'Isere, Val Thorens, La Clusaz, Les Menuires, Les Saisies, Megeve, Montalbert, Orcieres Merlette, Plagne Bellecote, Risoul, Serre Chevalier, Valmeinier, Valmorel.

Tańsze wypożyczanie nart - Campitello - Val di Fassa

Zbliżają się wakacje w Campitello - Val di Fassa? Wypożycz narty w serwisie internetowym! Możesz zaoszczędzić do 50% w stosunku do cen wywieszonych w wypożyczalni, zależnie od terminów swojego pobytu. Jesteśmy obecni wszędzie w Europie i w Ameryce Północnej a naszych 800 wypożyczalni nart rozmieszczonych jest w 400 stacjach narciarskich. W przypadku każdej stacji dysponujemy planem, na którym dokładnie zaznaczono usytuowanie wypożyczalni Skiset.

Najnowszy sprzęt i rady dostosowane osobiście do klienta - Campitello - Val di Fassa

W firmie Skiset zajmie się Tobą doświadczony personel, pasjonujący się górami. Doradcy stacji Campitello - Val di Fassa to znani narciarze lub instruktorzy , którzy umiejętnie Ci doradzą zależnie od Twoich potrzeb, Twojego poziomu, a także bieżących warunków pogodowych w stacji Campitello - Val di Fassa. Przy wypożyczaniu nart lub deski do snowboardu zaufaj specjalistom w zakresie wynajmu, którzy zapewnią Ci beztroski pobyt na nartach.

Wynajem nart w Europie

Najlepsze miejsca w największych stacjach narciarskich we Francji, Włoszech, Austrii, Andorze, Szwajcarii, Hiszpanii, Niemczech, Bułgarii i Słowenia. Nasze wypożyczalnie znajdują się zawsze w najlepszych miejscach w stacji Campitello - Val di Fassa i stanowią prawdziwą przestrzeń poświęconą pasji narciarskiej. Skiset to również solidność ludzi gór i nasza firma w stacji Campitello - Val di Fassa zapewnia profesjonalną obsługę wysokiej jakości przy wynajmie sprzętu narciarskiego w jak najlepszych warunkach.