Wypożyczalnia nart : Belle Plagne Sports III

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Belle Plagne, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Belle Plagne Sports III doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Belle Plagne.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Belle Plagne! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Belle Plagne Sports III. Personel wypożyczalni Belle Plagne Sports III to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Belle Plagne Sports III specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Belle Plagne. Oferta wypożyczalni Belle Plagne Sports III sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Belle Plagne Sports III. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Belle Plagne Sports III posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Belle Plagne Sports III, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Belle Plagne.

Adres: rés. Les Balcons de Belle Plagne 73210 Macôt Belle Plagne
Godziny: Tydzień: 08:30 - 19:00 Weekend: 08:30 - 19:30 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:00 do 16:30
Używane języki: English Espagnol Français
Usługi:
Warsztat naprawy
Dostawa bezplatna

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja